חדש! צור דף נחיתה
חדש! מה זה דף נחיתה
חדש! ClickMe עסקים
אינדקס אתרים
מודעות Google

תנאי השימוש באתר

 
כללי:

הכותרות בתקנון זה נועדו לצרכיי נוחות וסדר בלבד . רק הכללים שיפורסמו בתנאי שימוש אלו יחייבו את clickme כלפי מבצעי הפעולות באתר.
 1. הכותרות בתקנון זה נועדו לצרכי נוחות וסדר בלבד.
 2. הכללים שיפורסמו בתנאי שימוש אלו יחייבו את מבצעי הפעולות באתר.
 3. הרשמה לאתר clickme או בכל אתר שיחליף אותו או יתווסף אליו ("האתר"), על ידך – המשתמש מהווה הסכמה לקבלת תנאי השימוש שלהלן, שנקבעו על ידי קהונה אינטראקטיב מ.ח 514024009 שכתובתה סוקולוב 40 ברמת גן.
 4. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתנאי השימוש באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה נגד אתר clickme, בעלי האתר, מנהליו, סוכניהם, שלוחיהם ו/או כל מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות האתר על פי תנאי השימוש.
 5. הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי השירות מעת לעת.
הצעה לקבל דבר פרסומת:
 1. על מנת שתהיה מעודכן בהצעות המתפרסמות באתר מעת לעת, Clickme מעוניינת לשלוח לך הודעות דוא"ל המעדכנות אותך אודות המבצעים ו/או הצעות אטרקטיביות לכתובת הדוא"ל שמסרת ל- clickmeבעת הרישום לאתר.

  ברישומך לאתר הנך מאשר ל- clickme, או למי מטעמה, לשלוח לך הודעות דוא"ל המכילות הצעות שיווקיות ו/או פרסומיות. אם ברצונך להפסיק לקבל הודאות דוא"ל, כאמור, עליך לפנות להסרה – יש לשלוח מייל לכתובת הדוא"ל info@clickme.co.il ולבקש הסרה מרשימת התפוצה.
התכנים המוצגים בקישורים שבאתר:
 1. האתר מכיל בתוכו, בין היתר, קישורים לאתרים אחרים ברשת ו/או למקורות מידע ו/או למשאבים אחרים המצויים באינטרנט שאינם מופעלים על ידי הנהלת האתר או מי מטעמה (להלן – "מקורות חיצוניים"). הנהלת האתר אינה אחראית בכל דרך לתוכן הקישורים או המקורות החיצוניים. הנהלת האתר מבהירה כי הקישורים אל האתר וממנו אינם יכולים להתפרש כהבעת תמיכה או מתן חסות לאותם מקורות חיצוניים.
 2. זאת ועוד. הנהלת האתר אינה ערבה לתכנים המצויים באתרים של המקורות החיצוניים ועצם פרסומם אינו מהווה ערובה לתכני האתרים ביחס למהימנותם, שלמותם וכדומה.
 3. הנהלת האתר אינה מתחייבת כי הקישורים באתר יובילו לאתר אינטרנט פעיל.
 4. הנהלת האתר רשאית להסיר קישורים באתר ו/או להימנע מהוספת קישורים חדשים.
 5. האתר שומר על זכותו לעשות כל שינוי בעיצוב, תוכן, מידע ובשירותים המתפרסמים בו, לרבות הוספה או הסרה של קישורים ותכנים. שינוי מכל סוג כפוי לשיקול הדעת של מנהלי האתר. כל שינוי או הסרה של תוכן תעשה ללא כל הודעה מוקדמת מטעם הנהלת האתר.
השימוש באתר:
 1. הנהלת האתר רשאית להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצרכי תחזוקה וארגון. לא יינתן שיפוי כספי בעקבות נפילה או הורדה יזומה של האתר מהאוויר.
 2. הנהלת האתר רשאית לסרב לפרסם תכנים, אשר לדעתה אינן ראויים או/ו מפרים תנאי שימוש המצויים בתקנון זה.
 3. האתר משתמש ב "Cookies" לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, וכדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע. Cookies הן קבצי טקסט, שדפדפן המשתמש יוצר לפי פקודה ממחשבי האתר. העוגיות יישמרו על גבי הכונן הקשיח במחשב שלך.
 4. הנהלת האתר רשאית לאסוף מידע הנוגע לדפוסי השימוש באתר וברשת ולהשתמש במידע זה לצורך שיפור השירותים באתר, בהפעלתו ובתכניו.
זכויות יוצרים:
 1. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר. אין להעתיק או לפרסם את הדפים במלואם או בחלקם ללא הסכמתה המפורשת מראש ובכתב של הנהלת האתר.
 2. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.
שונות:
 1. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.


שערים יציגים
מטבע שער שינוי יומי

הנתונים יתעדכנו בקרוב...

הירשמו לרשימת התפוצה:

Delivered by FeedBurner

 
דירות להשכרה למכירה יד שניה דרושים: הומלס
דירות להשכרה
שותפים לדירה
לוח רכב
לוח יד שניה
עבודה בחו"לקידום אתריםShare |
כל הזכויות שמורות © Clickme
עיצוב ופיתוח ע"י קהונה אינטראקטיב